Ogłoszenie

Witaj Gościu ! Chcesz Dodac Gre ,Aplikacje,itp bez rejestracji ? Proszę Cię Bardzo. Mile Widziane Oceny Komentarze itp. Zapraszam ! Administrator

Zasady Forum

Musisz się zgodzić, jeśli chcesz się zarejestrować

1. Regulamin pisania:
*Zachowujemy kulturę pisania postów.
*Żaden użytkownik nie może mieć nick'u zawierającego wulgaryzmy.
*Nie obrażaj i nie wyśmiewaj się z innych,nie dawaj się sprowokować do kłótni z innym użytkownikiem.
*Nie używaj wulgaryzmów.
*Nie pisz dwóch postów naraz w jednym temacie - skorzystaj z opcji "edytuj"
*Staraj się formułować zdania zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych. Rażące odstępstwa od reguł poprawnej pisowni będą karane.
*Publikowanie tekstów nie Twojego autorstwa jest niedozwolone, chyba że będzie w zawarte w tagach "cytuj", będzie podany autor tekstu i otrzymasz zgodę owego autora.
*Zabrania się cytowania posta poprzedzającego wypowiedź, której aktualnie udzielamy. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy chcemy odnieść się do konkretnego fragmentu poprzedzającego posta. Wtedy cytujemy ten fragment.
*Admini i Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do edycji postu, taki tekst będzie pisany kolorem czerwonym, niebieskim lub zielonym. Kolory te nie moga być używane przez użytkowników nie posiadających odpowiednich uprawnień.
*Nie wolno reklamować konkurencyjnej strony/forum
*Nie wolno pisać nazwy tematu dużymi literami. Wyjątek stanowi tylko pierwsza litera! Zdania(czyli też nazwy tematów) w języku polskim piszemy z dużej litery!
*Tematy nazwane w stylu "Pomocy", "Problem!", "Błąd", a także nazwane w sposób nieprecyzyjny zostaną usunięte, a autor ukarany.
*Nie wolno umieszczać screenów znajdujących się na obcych, prywatnych serwerach (tzw. hotlink). Zdjęcia należy wysyłać na serwery typu imageshack.us
2. Regulamin download'u/upload'u
*Nie używamy załączników, pliki wysyłamy na inne serwery. Polecamy 4shared lub mediafire chomikuj.pl i inne z utrudnieniami podczas pobierania są zabronione.
*Administracja www.symbian.pun.pl nie ponosi odpowiedzialności za dodawane linki!
*Linki do plików muszą być zawarte w tagach "code" Gdy linków jest więcej należy użyć wielu tagów, tak aby każdy link był w osobnym znaczniku.
*Linki do cudzych uploadów są traktowane jako plagiat i grozi za to BAN.
* Umieszczając aplikację na forum jesteś zobowiązany do umieszczenia opisu i przykładowych screenów programu. Staraj się także podać informację o wersji umieszczanej aplikacji.
3. Dodatkowe punkty regulaminu
*Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie lub problem (dotyczy w szczególności certyfikatów) zanim zadasz pytanie na forum, odwiedź FAQ
* Jeżeli zauważysz jakiś post niezgodny z regulaminem lub zawierający nieaktywny link skorzystaj z opcji "Zgłoś ten post". Ułatwi to administracji utrzymanie porządku na forum.
*Szczególne przypadki zaśmiecania czatu będą karane warnami.
*Administrator ma zawsze rację!
*Avatar dodany przez użytkownika nie może zawierać niecenzuralnych, pornograficznych, wulgarnych lub tym podobnych treści, które mogą niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia psychicznego osób nieletnich.
*Po otrzymaniu 3 ostrzeżeń użytkownik otrzymuje BANa. BAN może też zostać przyznany za rażące naruszenia któregoś punktu regulaminu. Administracja forum www.symbian.pun.pl nie odpowiada za treści udostępniane przez poszczególnych użytkowników. Wszystkie aplikacje umieszczane są w celach testowych i muszą zostać usunięte po upływie 24h.
*Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania
Katalog Stron

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.symbian.pun.pl wolne apartamenty Ostrowo